Ansuya Blom (geb. 1956)
Tweemaal gemengde techniek op papier. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf
tweemaal gemengde techniek op papier, één gesign. AB '03, 35 x 30 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975