Catalogusnummer: 5141
Corneille (1922-2010)

De zaaier

litho, niet ingelijst, gesign. r.o., '89, 214/250, 35 x 35 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90