1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4845P
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4845P
update-catalogue
Naar Rembrandt

Jozef vertelt zijn dromen

ets

11 x 8,2 cm.

[1]

Taxatie: € 80 - 120
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden