1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4845P
Naar Rembrandt
Jozef vertelt zijn dromen
ets
11 x 8,2 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70