1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4999 Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4845
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)

Bloemstilleven

57 x 47 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120