1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4843
Gesigneerd Spohler
Figuren op een bevroren vaart bij een molen
paneel
36 x 50 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs:
€ 280