Frankrijk, veertiendelig ijsgarnituur in etui, 19e eeuw,
heften versierd met bloem- en bladmotieven, vergulde en bewerkte bakken en lemmets, mt. onduidelijk, gekeurd, in bordeauxrood lederen bekleed etui met adres J. Morat Lyon en groen fluweel, gestoffeerd,
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160