4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 649
Frankrijk, veertiendelig ijsgarnituur in etui, 19e eeuw,

heften versierd met bloem- en bladmotieven, vergulde en bewerkte bakken en lemmets, mt. onduidelijk, gekeurd, in bordeauxrood lederen bekleed etui met adres J. Morat Lyon en groen fluweel, gestoffeerd,

30 x 48 cm.

[15]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160