4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 650
Duitsland, theepot met rechaud en tafelborstel, 19e/20e eeuw,

balustervormig met voluutvormig houten oor en scharnierende gewelfde deksel, mt. Gebrüder Deyhle Schwäbish Gmünd vanaf 1820, 2e gehalte, rechaud op drie gebogen pootjes, ogenschijnlijk ongemerkt,

18 x 23 cm, 8 x ca. 14 cm, 709 gr. excl. borstel

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220