Catalogusnummer: 5149
Corneille (1922-2010)
Liggende vrouw
litho, gesign. l.o., '73, 37/100, 32 x 23 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120