4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 656
Collectie miniaturen, 19e/20e eeuw,

waarbij bankje met tafel, gemerkt Amsterdam en zwaardje, houten blaadje met zilveren rand en vierdelig theeservies, idem gemerkt, 19e eeuw, staand horloge, meesterteken H. Hooijkaas Schoonhoven 1972, vogelkooi, idem meesterteke, 2e gehalte, driedelig haardstel met houder, niet gemerkt, 18e/19e eeuw,

hoogte varierend 12 - 2 cm, bruto ca. 470 gr.

[zkj]

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300