4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 655
Oostenrijk-Hongarije, deel dinergarnituur, 19 eeuw,

puntfilet met gravering en datering 1816, bestaande uit: soepopdienlepel met vergulde binnenzijde, acht lepels, tien theelepels en suikertang, alle gemerkt(excl. suikertang), 3e gehalte,

746 gr.

[zkj]

Taxatie: € 180 - € 260
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280