Oostenrijk-Hongarije, deel dinergarnituur, 19 eeuw,
puntfilet met gravering en datering 1816, bestaande uit: soepopdienlepel met vergulde binnenzijde, acht lepels, tien theelepels en suikertang, alle gemerkt(excl. suikertang), 3e gehalte,
Taxatie: € 180 - € 260
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280