4e zitting - Woensdag 11 november 19.00 uur: 0700-0899 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 654
Buitenland, Kovsh, 20e eeuw,

rond met vergulde binnenzijde en versierde bovenzijde van greep, inscriptie Jane, mt. of winkelier J. Rodriquez, 1e gehalte, hierbij twee pleet gehamerde schaaltjes,

4,5 x 20 cm, bakjes diam ca. 14 cm, 248 gr.

[3 in zkj]

Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140