Buitenland, Kovsh, 20e eeuw,
rond met vergulde binnenzijde en versierde bovenzijde van greep, inscriptie Jane, mt. of winkelier J. Rodriquez, 1e gehalte, hierbij twee pleet gehamerde schaaltjes,
4,5 x 20 cm, bakjes diam ca. 14 cm, 248 gr.
Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140