Divers dinerbestek en enkele opdiencouverts, 20e eeuw,
incompleet, verschillende modellen, meestertekens en jaarletters, voornamelijk 2e gehalte, hierbij diverse pleet dinercouverts en opschepelepels,
Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380