Oostenrijk, snuifdoosje, vroeg 19e eeuw,
langwerpig met aan tweezijden gegraveerde voorstelling met gezicht op stad Wenen? met kerktorens en monument en dorpsaanzicht, vergulde binnenkant, Mt. MS,
Estimate: € 90 - € 120
Current bid: € 90
Hammer Price: € 90