Catalogusnummer: 5177
Cees Bantzinger (1914-1985)

Portret van Cecile Dreesmann. Hierbij borduurwerk door Cecile Dreesmann.

aquarel, gesign., 24 x 18 cm.

Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150