Cees Bantzinger (1914-1985)
Portret van Cecile Dreesmann. Hierbij borduurwerk door Cecile Dreesmann.
aquarel, gesign., 24 x 18 cm.
Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150