Catalogusnummer: 5176
Salvador Dali (1904-1989)

Figuren

litho, gesign. l.o., 71/100, 30 x 20 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160