020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4556
Jan van Vuuren (1871-1941)
Dorpsstraatje
doek, gesign. r.o., 25 x 20 cm.
[1]
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400
Overboden