Marius Bauer (1867-1932)
Figuren met kamelen bij een Oosterse stad
aquarel, gesign. r.o., 44,5 x 67 cm.
Provenance: uit de collectie van een koopmansfamilie (zie Highlights)
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 4.200
Hamerprijs: € 4.200