5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jan Korthals (1916-1972)
Gezicht op de Hoofdtoren en de haven van Hoorn
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 30 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140