5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Paintings, watercolours and drawings
Conrad Kickert (1882-1965)
Graf van Chopin, Père-Lachaise, Parijs / Pyramidevormige graftombe, Père-Lachaise, Parijs
tweemaal inkttekening, gesign., één gedat. 1939, beide 27 x 25 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160