5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4905
Onbekende kunstenaar, ca. 1900
Bloemen
doek, beschadigd, 125 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100