7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Guillaume Romain Fouace (1827-1895)
Stilleven met fles en zilveren beker
doek, gesign. r.o., 1886, 47 x 33 cm.
Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000
Overboden