5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4919
Jan Peeters (1912-1992)

Stilleven met Afrikaans beeld

aquarel, gesign. r.o., '68, 43 x 35 cm.

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50