5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Paintings, watercolours and drawings
Jan van der Linde (1864-1945)
Tweemaal gezicht op een vissersdorp
tweemaal aquarel, gesign., 12 x 16 cm.
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100