5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4921
S. Waterman (20e eeuw)

Stilleven

aquarel en gouache, gesign. m.o., 33 x 47 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20