5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4922
Marc Chagall (1887-1985)

litho, ongesign., 34 x 25 cm.

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320

Hammer price: € 320