7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Maurice Lévis (1860-1940)
Paar in een roeiboot op een rivier
doek, gesign. r.o., 27 x 41 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 350
Hamerprijs: € 350
Overboden