5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Frans Everbag (1877-1947)
Rozen in een Chinese porseleinen gemberpot
kleurenets, gesign. r.o., no. 82, formaat afbeelding 30 x 24 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60