5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4899
Frans Everbag (1877-1947)

Rozen in een Chinese porseleinen gemberpot

kleurenets, gesign. r.o., no. 82, formaat afbeelding 30 x 24 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60