5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4897
Louis Stuijs (19e/20e eeuw)

Christus wordt aan het kruis genageld

doek, resten signatuur r.o., 70 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60