5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4895
Onduidelijk gesigneerd r.o., eerste helft 20e eeuw
'Clochards de Paris'
gouache, 37 x 27 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30