5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4894A
Piet van der Hem (1885-1961)

Figuren op straat, Amsterdam

ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 15 x 18 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360