5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Piet van der Hem (1885-1961)
ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 23 x 16 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180