5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Piet van der Hem (1885-1961)
Figuren in een café, Parijs / Man en een vrouw
houtskool en aquarel, gesign. r.o., 23 x 18 cm. en houtskool, ongeisgn., 19 x 25 cm.
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440