5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4892
Paul Justin Marcel Balmigiere (1882-1953)

Gezicht op een dorp

maroufle, gesign. r.o., 27 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120