5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Paul Justin Marcel Balmigiere (1882-1953)
maroufle, gesign. r.o., 27 x 35 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120