5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6571 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4891
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)

Aronskelken

houtsnede, ongesign., Van Es H 090, 60 x 44 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160