7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4548
update-catalogue
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)

Bosgezicht met figuur bij rode bloemen

paneel, gesign. l.o., 30 x 23,5 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500

outbid-warning
Overboden