7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4547
update-catalogue
Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)

Handwerkende vrouw in een tuin

paneel, gesign. l.o., 32 x 43 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875

Hamerprijs: € 875

outbid-warning
Overboden