7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)
Handwerkende vrouw in een tuin
paneel, gesign. l.o., 32 x 43 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875
Overboden