7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Charles Henri Joseph Leickert (1816-1907)
Stadsgezicht met figuren bij een brug over een gracht
paneel, gesign. l.o., 29 x 24 cm.
Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000
Overboden