7e zitting - Donderdag 12 november 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Jean Nicholas Ventadour (1822-1880)
Elegant gezelschap in een tuin
board, gesign. l.o., 1854, 33 x 24 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden