Catalogusnummer: 5168
Eugene Brands (1913-2002)

'Bird'

litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 30 x 38 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140