Catalogusnummer: 5169
Eugene Brands (1913-2002)

'Dark child'

litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 38 x 30 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140