Catalogusnummer: 5170
Yvan Theys (1936-2005)

Zonder titel

beschilderd houten sculptuur, beschadiging, gesign., '91, h. 128 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650