16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1000
Noten- en wortelnoten gefineerde houten theekistje, 19e eeuw,

met parelmoer escutcheon en inleg werk op de deksel. Twee compartimenten met deksels. Hierbij een mahoniehouten theekist met schuine deksel, 20e eeuw.

l. 17,5 cm, b. 9 cm, h. 9,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100