16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Noten- en wortelnoten gefineerde houten theekistje, 19e eeuw,
met parelmoer escutcheon en inleg werk op de deksel. Twee compartimenten met deksels. Hierbij een mahoniehouten theekist met schuine deksel, 20e eeuw.
l. 17,5 cm, b. 9 cm, h. 9,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100