16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1001
Esdoorn houten gefineerde kist met messing schildvormige sleutel entree en plaquette op de deksel, 19e eeuw,

hierbij een langwerpige geëboniseerde kist met messing bieswerk en cartouche op de deksel en een mahoniehouten kist met messing bieswerk.

l. 26 cm, b. 17 cm.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80