16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1398 - Plated objects, objects de vertu, miscellaneous
Drie metalen Ethiopische kruizen als hangers, tabaksdoos en gestoken houten ikoon;
Mandylion.Hierbij beschilderd tabaksdoosje, 19e eeuw.
Estimate: € 50 - € 100
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100