16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1242
Drie schilderijlijsten 19e eeuw.

(kleine beschadiging)

h. 18-62 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100