16e zitting - Maandag 23 november 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1242
Drie schilderijlijsten 19e eeuw.
(kleine beschadiging)
h. 18-62 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100