Catalogusnummer: 5159
Gilbert & George (20e/21e eeuw)

'Dark Shadow'

boek, gesign.,nummer 1990 van 2000, 20 x 13,5 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240