Catalogusnummer: 5157
Corneille (1922-2010)

Vrouw en kat

kleurenlitho, gesign. r.o., '85, 27/75, 50 x 40 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140