Anton Heijboer (1924-2005)
doek, gesign. m.o., 1986, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar, 90 x 127 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000