6e zitting - Donderdag 12 november 14.00 uur: 6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5144
Chidi Kwubiri (geb. 1966)

'Up the hill no. II'

doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '03, 100 x 80 cm.

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 500
Hammer Price: € 500

Hammer price: € 500