5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
Fantasie: twee groepen figuren in twee kaders, ruggelings geplaatst
litho, gesign. r.o., 1924, Van Es L 055, 24 x 47 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200